Enter your keyword

Olej Lniany z ekologicznego ziarna lnu złotego

Olej Lniany z ekologicznego ziarna lnu złotego

Olej lniany z polskiego, ekologicznego ziarna lnu złotego!!!:) 😊

Nasz szlachetny olej lniany tłoczymy tylko z polskiego, ekologicznego ziarna lnu złotego. Od kilku lat współpracujemy z tym samym rolnikiem, dostarczającym nam najwyższej jakości siemię lniane. Można więc powiedzieć, że corocznie kontraktujemy tak samo, wysokiej jakości surowiec. Pan Piotr przekazuje nam plan produkcji czyli chronologiczny spis wszystkich działań wykonanych podczas uprawy. Informacje te zawarte są w tzw. „karcie pola” zawierającej wpisy od zasiewu do zbioru. Karta pola daje nam kompleksową wiedzę na temat naszego ziarna. Wiemy kiedy i gdzie dokonano zasiewu, jakie były użyte do produkcji środki ochrony roślin i kiedy odbył się zbiór i przy jakich parametrach ziarna. Nasza chęć zaoferowania Wam najwyższej jakości olejów zaowocowała zasianiem przez Pana Piotra w 2020 uprawy LNU ZŁOTEGO EKOLOGICZNEGO😊. Tak więc od tego sezonu, a dokładnie od listopada, tłoczymy nasz olej z ziarna ekologicznego 😊. Bardzo liczymy na to, że w kolejnym sezonie też będziemy mieli taki wspaniały len.

Zależało nam, abyście Państwo wiedzieli i korzystali, ponieważ niekoniecznie do końca sezonu możemy dysponować właśnie takim ziarnem i olejem.

Bardzo dziękujemy Panu Piotrowi, który wiedział, że bardzo nam na tym zależało.

Nie robiliśmy na ten moment, certyfikatu EKO, ponieważ to są koszty, a jak wiadomo dodatkowe koszty zwiększają cenę Na ten moment nie chcieliśmy ani sami się na nie narażać, ani doliczać ich do ceny oleju. Mamy nadzieję, że gdy się trochę uspokoi to wrócimy do tematu😊.

Jak co roku przebadaliśmy nasz olej lniany na zawartość NNKT, w szczególności omega-3, 6 i 9. Zawartość kwasów Omega-3 to ponad 50%. Dodatkowo nasz olej przebadaliśmy na zawartość matali ciężkich oraz zawartość pestycydów w szczególności glifosatu.

Po przeprowadzonych badaniach możemy śmiało powiedzieć, że teraz to tylko kwestia smaku, Olejowego Smaku 😊, czy pod tym względem spełniamy Państwa oczekiwania.

Więcej informacji o oleju lnianym znajdziesz w naszym Olejowym AKEDu.

Nasz olej lniany wytłoczony z ekologicznego ziarna lnu złotego kupisz tutaj😊

One Comment

  1. Cieszę się niezmiernie, że poznałam Wasze produkty

    Kasia
    maj 30, 2021 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *