Enter your keyword

O nas

Witamy w Olejowych Smakach

Jesteśmy z Podlasia, kochamy to miejsce, tu się urodziliśmy i tu tłoczymy nasze oleje. Codziennie w naszą pracę wkładamy nie tylko dużo serca, ale i rzetelności i uczciwości, której wymagamy również od naszych Dostawców. W naszej pracy pielęgnujemy tradycję i szanujemy naturę, bo przy tym biznesie inaczej się nie da. Z wielką radością wykorzystujemy również wiedzę jaką daje nam nauka. Wiedzę nt. olejów czerpiemy ze źródeł naukowych. Moje 2 lata (Ania) na uczelni podczas studiów doktoranckich pokazały mi gdzie szukać wiarygodnej wiedzy i w jaki sposób podpowiadać i dzielić się tą wiedzą.

Pasja do olei zrodziła się ze stylu życia…

Wszystko zaczęło się kilka lat temu, gdy zamieszkaliśmy w małej miejscowości pod Białymstokiem. Zaczęliśmy wolniej żyć, zdrowiej i świadomej jeść, znajdować czas na rodzinę i sport oraz dostrzegać to co jest naprawdę ważne. Pragnęliśmy utożsamiać się z tym czemu poświęcamy sporą część czasu – czyli naszej pracy. Chcieliśmy aby praca, która jest częścią naszego życia była również czymś wartościowym, inspirującym i twórczym – i tak zrodziły się Olejowe Smaki –oleje o unikalnej jakości i smaku. Nasza Manufaktura olei roślinnych tłoczonych na zimno znajduje się z dala od zgiełku i pośpiechu w małej miejscowości Turośń Kościelna w okolicy Białegostoku. W odległości 5-ciu km od Narwiańskiego Parku Narodowego, gdzie powoli i z pieczołowitością tłoczymy oleje, dla naszych Ukochanych Dzieci i najbliższych oraz naszych Drogich Klientów.

Dbamy nie tylko o zdrowie lecz także cieszymy podniebienie…

Nasze oleje tłoczone na zimno to przede wszystkim skarbnica zdrowia, ale nie jest tajemnicą, że wygląd potraw jest prawie tak samo ważny jak ich smak. Piękne potrawy rozbudzają nasze zmysły i pobudzają apetyt, dlatego na naszym Blogu, facebooku i instagramie przedstawiamy, różne propozycje skomponowania potraw z naszymi olejami oraz wegańskimi pastami gdzie to co zdrowe spotyka się z tym co smaczne.

Sztuka łączenia olei to ogromne pole do kulinarnych improwizacji, które połączone z pasją i zaangażowaniem dają niesamowite efekty – bogatą, różnorodną propozycję kulinarną. Nie potrzeba wielu dodatków, aby stworzyć na talerzu piękną kompozycję o nieprzeciętnym smaku i wyjątkowych walorach zdrowotnych.

W poszukiwaniu niezastąpionej jakości i wyjątkowego smaku…

Potrzeby naszych Klientów stanowią dla nas priorytet, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje oraz chętnie stajemy przed nowymi wyzwaniami. Służymy pomocą w zakresie fachowej informacji na temat naszych olei. Mamy nadzieję, że nasz olej raz spróbowany na zawsze zagości w Państwa kuchni….

Zapraszamy również do naszej olejowej akademii czyli naszej Olejowej Bazy Wiedzy. W naszej skarbnicy wiedzy o poszczególnych olejach napisanych przystępnym i zrozumiałym dla każdego językiem znajdziesz wiele ciekawych informacji.

Cieszymy się, że zechcieli Państwo nas odwiedzić. Naszym stałym klientom mamy przyjemność przedstawić naszą nową stronę internetową oraz powitać osoby, które dopiero odkryły Olejowe Smaki. Zachęcamy do obejrzenia filmu w którym się przedstawiamy.

o nas