Enter your keyword

Poniżej są wybrane opinie z Google, aby zobaczyć wszystkie opinie kliknij poniższy baner.

Barbara Srednicka
Barbara Srednicka
2024-01-19
Bardzo smaczne oleje, jakoś bardzo dobra
Anna Konieczka
Anna Konieczka
2024-01-16
Z całego serca polecam Olejowe Smaki! Szybka wysyłka i zawsze jakaś niespodzianka na mnie czeka ???????????? Wysokogatunkowe oleje, które stosuje cala moja rodzina.
Bob bobic
Bob bobic
2024-01-14
Dziękuję Pani Aniu za tak błyskawiczną dostawę do Łodzi :), jak zawsze ze starannie zabezpieczonymi produktami. Olej Złoty len - pyszota, Wasz to cymesik na rynku olejów! I absolutnie nie żałuję, że mnie Pani namówiła na oliwę, jej świeżość i smak - rewelacja. Dziękuję za to, że jakość Waszych produktów z biegiem lat w ogóle się nie obniża. SUPER !!!
piotr kowalski
piotr kowalski
2023-11-13
Oleje tej firmy są godne polecenia. Szczególnie olej lniany tłoczony z lnu żółtego. Wyjątkowy smak i długa trwałość jeśli jest przechowywany w lodówce. Świadczy to o bardzo dobrej jakości ziaren do tłoczenia. Gorąco polecam Piotr Kowalski
Ewa Ponikwicka
Ewa Ponikwicka
2023-11-12
Mam to szczęście że Olejowe Smaki mam na wyciągnięcie ręki ???? i mam możliwość odbioru świeżo tłoczonego oleju w ten sam dzień w którym został wytłoczony. Olej lniany delikatny i bardzo smaczny. Pasta z pestek dyni i lniana rewelacyjna. Niezdołam wymienić całego asortymentu, ale zapewniam że wszystko jest najlepszej jakości i wyprodukowane przez właścicieli z miłością I pasją.
Agnieszka
Agnieszka
2023-10-26
Oleje bardzo dobrej jakości, wspaniale smakują i pomogły nam zdrowotnie w wielu sytuacjach. Przesyłki zapakowane z ogromną starannością w boksy styropianowe, więc zawsze wszystko przychodzi nienaruszonym stanie. Zamawiam oleje od kilku lat i jestem pełna podziwu jak fajnie ta firma się rozwija, pojawiają się nowości, a co za tym idzie zawsze w paczce znajduję coś do wypróbowania. Miła obsługa, szybka wysyłka. Jak oleje to tylko z Olejowych smaków. Polecam!
Helena Szubert
Helena Szubert
2023-08-22
Olejowe Smaki poznałam na targach w Poznaniu i teraz od kilku lat zamawiam regularnie co jakiś czas (zazwyczaj idzie „hurtowe” zamówienie również dla rodziny i znajomych 😉 . Przede wszystkim mam zaufanie do jakości i składu tych produktów a i smakowo są świetne (Olej Lniany <3 ) Zawsze bezproblemowa dostawa oraz kontakt z firmą. Polecam 🙂
Tomasz
Tomasz
2023-07-18
Polecam. Oliej z czarnuszki 1 klasa. Szybka obsługa i dostawa.
Klaudia
Klaudia
2023-07-07
Zamówiona oliwa z oliwek nie ma sobie równych! Ma swój charakterystyczny smak i zapach, jakością bije na głowę każdą sklepową oliwę. Długo szukałam takiego produktu na naszym rodzimym rynku. Nareszcie znalazłam! Z czystym sumieniem polecam.
Angelika G
Angelika G
2023-06-30
Oleje bardzo dobrej jakości. Zdecydowanie lepsze od innych dostępnych na rynku. Obsługa na najwyższym poziomie. Produkty bardzo dobrze zabezpieczone na czas wysyłki. Kupuję różne oleje już od kilku lat i jestem nimi zachwycona. Zachęcam innych do wybrobowania produktów "Olejowe Smaki "oraz wspierania właśnie takich lokalnych producentów!