Enter your keyword

Audycja w Radio JARD

Audycja w Radio JARD

Dnia 14.02.2022 r. mieliśmy okazję zagościć w naszym lokalnym Białostockim Radio Jard na audycji z cyklu „Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego”. Jest to program, w którym Wicemarszałek Województwa Podlaskiego – Stanisław Derehajło spotyka się z podlaskimi producentami naturalnej żywności regionalnej. Firmę Olejowe Smaki w rozmowie, o tym jak się tworzy naturalne podlaskie tłoczone oleje na zimno ze Stanisławem Derehajło reprezentowała Anna Gorlewska-Pietluszenko.

Podczas audycji rozmawiano między innymi na temat współpracy z  rolnikami. W naszej firmie od początku przyjęliśmy filozofię, że wspieramy Polskich rolników, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Zależy nam na świadomych oraz odpowiedzialnych dostawcach surowców. Takich, którzy poddają swoje ziarna różnorodnym badaniom tj. na obecność pestycydów, metali ciężkich, posiadają atesty oraz certyfikaty.

Poruszono również temat jakości produktów Olejowych Smaków oraz współpracy z naszym rodzimym Uniwersytetem w Białymstoku, któremu zawdzięczamy wsparcie naukowe.

Wspólnie ze świadomymi, odpowiedzialnymi rolnikami produkujemy zdrową podlaską żywność regionalną w postaci olei tłoczonych na zimno i mąk. Nasze produkty tworzymy z wielką starannością oraz pasją. Jak stwierdził Wicemarszałek Województwa Podlaskiego „Olejowe Smaki to jakość sama w sobie”.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz możliwość rozmowy na temat naszych lokalnych produktów regionalnych jakie oferują Olejowe Smaki. Poniżej zamieszczamy nagranie z audycji, zapraszamy do wysłuchania. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *