Enter your keyword

BeEco

BeEco

BeEco dobre z natury, jest pszczyńską manufakturą ręcznie wykonywanych wegańskich i naturalnych kosmetyków. Założona przez dwie szalone ale i odważne kobiety – Kamila i Beata. Zrezygnowały one z pracy na etacie aby rozpocząć realizacje marzeń. Dziewczyny kierują się mottem „co nas nie zabije, to nas wzmocni”. Produkty BeEco powstają z pasji i zamiłowania do tworzenia. W ich produktach nie znajdziecie substancji pochodzenia zwierzęcego; silikonów, parafiny, parabenów, PEG, SLS, SLES; oleju palmowego; substancji modyfikowanych.

W Olejowych Smakach będziemy mieć linie mydeł BeECo „sen o pięknie” na bazie naszego oleju konopnego.

 

Mydło konopne z nagietkiem ” sen o pięknie”

Naturalne mydło sen o pięknie jest, ręcznie wyrabiane. Świetnie nadaje się dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do alergii. Zawarty w mydle nagietek ma właściwości przeciwzapalne i nawilżające. Olej konopny sprawdza się w pielęgnacji skóry z łuszczycą, egzemą i łojotokiem. Produkt jest wegański.

Mydło konopne z żywokostem “sen o pięknie”

Naturalne mydło konopne z żywokostem, jest ręcznie wyrabiane. Szczególnie polecane dla osób z skórą suchą, wrażliwą, zmęczoną i tłustą. Żywokost posiada właściwości nawilżające, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, antyseptyczne. Olej konopny sprawdza się w pielęgnacji skóry z AZS, łuszczycą, egzemą i łojotokiem. Produkt jest wegański i bezzapachowy.

Mydło konopne z wrotyczem “sen o pięknie”

Naturalne mydło konopne z wrotyczem, jest ręcznie wyrabiane. Szczególnie polecane dla osób z skórą suchą, wrażliwą oraz trądzikową. Wrotycz ma właściwości nawilżające, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe oraz przeciwgrzybiczne. Olej konopny sprawdza się w pielęgnacji skóry z AZS, łuszczycą, egzemą i łojotokiem. Produkt jest wegański.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *