Enter your keyword

Zmydlona

Zmydlona

Zmydlona – czyli Małgosia Białoszewska – mama i kobieta, która zamieniła kosmetyki sklepowe na domowe. Jej firma to malutka manufaktura, która znajduje się na Warmii i Mazurach. Cała jej przygoda rozpoczęła się od czytania składów kosmetycznych oraz niemożliwości znalezienia kosmetyków w 100% w pełni naturalnych, a właśnie takie chciała używać na co dzień.

Nie było innego wyjścia trzeba było zmienić tę rzeczywistość i Małgosia to zrobiła, po prostu zaczęła produkować sama😊. I tak powstała Zmydlona.

Dzisiaj sama  śmieję się, że jej  życie toczy się między garami a mydłami ☺ i do tego świata chciałabym zaprosić wielu z nas –  do swojego –  magicznego, zdrowego, pachnącego, niesamowitego i tak mocno bogatego –  wartościowo świata.

Zdaniem Gosi, mydło może być jednym kosmetykiem do wszystkiego 😉. Mydło jest wdzięczne – pięknie pachnie, pielęgnuje, czyści, odżywia, dotlenia skórę, nawilża, uelastycznia. Jest po prostu top kosmetykiem.

Jest mega uniwersalne. Myje – zastępuje żel pod prysznic i szampon. Odżywia – bogaty skład naturalnych tłuszczów spowoduje, że zrezygnujesz z balsamu do ciała.

Myślę, że Gosia, kocha swoje mydła i to co robi, dlatego zawsze bardzo chętnie dzieli się wiedzą i pomysłami np. podczas warsztatów😊.

Teraz Gosia tworzy nie tylko mydła, ale całą gamę kosmetyków – oczywiście w pełni naturalnych. Otwierając paczkę od Małgosi zmysł węchu dosłownie szaleje, poczułyśmy to w Olejowych Smakach same.  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam Zmydloną w Olejowych Smakach już od dzisiaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *