Nagroda Polska Smakuje - Olejowe Smaki

Enter your keyword

Nagroda Polska Smakuje

W środę wieczorem (28.11.2018r.) odbyła się gala 100% Produkt polski, na której wyróżniono najlepszych producentów. Chcieliśmy Was poinformować, że statuetka Polska Smakuje trafiła w nasze ręce! Organizatorem wydarzenia był Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.To dla nas niebywały zaszczyt i zwieńczenie pracy, którą na co dzień wkładamy w Olejowych Smakach. Takie chwile niezwykle motywują do tego, by robić więcej słusznych rzeczy w sprawie propagowania zdrowego stylu bycia i życia.

2 komentarze

 1. Avatar

  Gratulacje! Wspaniała nagroda za najsmaczniejsze oleje jakie kiedykolwiek smakowałam. Odkąd poznaliśmy Was na Ekocudach w tym roku i wzięliśmy na próbę 3 oleje (lniany, rzepakowy i olej z wiesiołka) nie mamy wątpliwości, że to produkty tworzone z sercem. Czuć to w każdej łyżce oleju, którą dodaję do sałatek, past, hummusów, pieczonych warzyw, zup itd. Cieszy mnie dodatkowo to, co obserwuję wśród producentów żywności i nie tylko – powrót do źródła, czyli tworzenia produktów bardzo wysokiej jakości, pochodzących z czystych i życiodajnych gleb. Bardzo szanuję to, co robicie i życzę Państwu wszelkiej pomyślności

  MARTA & PIOTR
  Gru 7, 2018 Odpowiedz
 2. Avatar

  O Was dowiedziałam się właśnie dzięki emisji w programie Polska Smakuje! Zakupiłam kilka Waszych produktów i jestem z tego zakupu bardzo zadowolona! Polecam gorąco Wasze produkty bo są naprawdę smaczne i wysokiej jakości!
  Paulina

  paulinaspider
  Gru 20, 2018 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *