Enter your keyword

O Nas - Najwyższa jakość

TŁOCZONE NA ZIMNO

Cały proces ma prosty jednostopniowy i naturalny charakter, nasiona są delikatnie zgniatane, a następnie tłoczone w prasie ślimakowej w temperaturze oleju nieprzekraczającej 40 o C.

Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA

Nasiona poddawane są zgniataniu jedynie jeden raz, by uzyskany olej miał jak najwięcej wartości zdrowotnych i odżywczych oraz by olej oddawał charakter ziarna z jakiego jest tłoczony.

NIEFILTROWANE

Nierafinowany- olej oczyszczany jest jedynie w procesie sedymentacji, czyli naturalnego opadu osadu. Nie poddajemy naszych olei działaniu wysokiej temperatury, chemii ani wody by nie utraciły walorów prozdrowotnych

W 100% NATURALNE

Nie dodajemy do naszych olei środków konserwujących, dodatków ani barwników

WYSELEKCJONOWANY SUROWIEC

Do produkcji Olei używamy tylko najlepsze wyselekcjonowane, jednorodne ziarna i nasiona od najlepszych polskich producentów. W przypadku oleju kokosowego i sezamowego używamy surowca od najlepszego dostawcy z zagranicy.

DBAMY O ŚRODOWISKO

Nasze oleje chronimy od światła, nalewamy je w brązowe szklane butelki, by jak najdłużej zachowały swoje bioaktywne właściwości pozytywnie oddziałujące na organizm człowieka, zwłaszcza Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe.