Enter your keyword

Dostawa i pomoc

Znajdziesz tu pomoc dotyczącą korzystania z naszego sklepu www oraz powiązanych z nim usług.

Informacje dotyczące zamówień

DOSTĘPNE METODY DOSTAWY TOWARU

Oferujemy wysyłkę za pomocą firmy kurierskiej DPD. Istnieje możliwość płatności za zamówienie u kuriera. Płatności przy odbiorze realizujemy tylko dla zamówień do wartości 300 PLN. Wszystkie zakupy powyżej 200 zł opłacone przez Przelewy24 lub bezpośrednio na konto wysyłamy na nasz koszt ! Zakupione produkty można odbierać osobiście w punkcie odbioru na ul. Jana Pawła II 59c/2 po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu odbioru osobistego.

CZY WYSYŁACIE PACZKI ZA GRANICĘ ?

Tak, wysyłamy przesyłki za granicę ale wyłącznie po wcześniejszej przedpłacie. Koszta wysyłki za granicę są ustalane indywidualnie dla każdego złożonego zamówienia. Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 300 zł nie dotyczy wysyłek zagranicznych, kody rabatowe na darmową dostawę również nie obejmują przesyłek zagranicznych.

JAK DŁUGO BĘDĘ CZEKAĆ NA SWOJĄ PACZKĘ ?

Jeśli zamówisz paczkę do godz. 12:00 to nadamy ją tego samego dnia roboczego. W zależności od wybranej formy płatności oraz doręczenia przesyłka trafi do Ciebie w przeciągu 24-48h. Polecamy korzystanie z usług firm kurierskich jako najbardziej niezawodnej formy doręczna przesyłek.

JEŚLI MAM PYTANIA – Z KIM SIĘ KONTAKTOWAĆ ?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie w godz od 8:00 do 16:00. Najlepszą formą kontaktu jest wysłanie zapytania przez nasz formularz kontaktowy który znajdziesz tu: lub telefon pod jeden z wskazanych numerów.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ ZAKUPIONY PRODUKT?

Tak ! Przyjmujemy zwroty produktów ! Jeśli zakupiony przez Ciebie produkt jest: nieotwarty, nienapoczęty, opakowanie nie jest w żaden sposób uszkodzone to możesz odesłać zakupiony przez Ciebie produkt w przeciągu 14 dni od daty otrzymania wysłanego przez nas zamówienia. Szczegółowe informacje dt. zwrotów znajdziesz w naszym regulaminie.