Enter your keyword

Dostawa i koszt przesyłki

Znajdziesz tu pomoc dotyczącą korzystania z naszego sklepu www oraz powiązanych z nim usług.

Informacje dotyczące zamówień

JAKIE SĄ METODY DOSTAWY OLEI ORAZ ICH KOSZT PRZESYŁKI?

Zakupione oleje możecie Państwo odebrać osobiście w punkcie odbioru, po wcześniejszym kontakcie e-mailowym biuro@olejowesmaki.pl lub telefonicznym 664-440-044:

Olejowe Smaki

Al. Jana Pawła II 59C/lok.2,

15-704 Białystok

Jak znaleźć punkt odbioru?

Punkt odbioru znajduje się w bloku, na parterze. Na domofonie wybieramy numer mieszkania – 2 i czekamy, aż drzwi zostaną przez nas otwarte.

Koszt przesyłki uzależniony jest od sposobu płatności za zakupione oleje.
-Płatność na rachunek bankowy przed wysyłką towaru: 12 zł.
-Przesyłka pobraniowa (płatność u kuriera): 15 zł.

Przesyłki dostarczane są do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

CZY WYSYŁACIE PACZKI ZA GRANICĘ ?

Tak, wysyłamy przesyłki za granicę ale wyłącznie po wcześniejszej przedpłacie. Koszta wysyłki za granicę są ustalane indywidualnie dla każdego złożonego zamówienia.

JAK DŁUGO BĘDĘ CZEKAĆ NA SWOJĄ PACZKĘ ?

Jeśli zamówisz paczkę do godz. 12:00 to nadamy ją tego samego dnia roboczego. Wszystkie paczki zamówione po godz. 12:00, wysyłamy następnego dnia roboczego.Przesyłki wysyłamy od poniedziałku do czwartku. W zależności od wybranej formy płatności oraz doręczenia przesyłka trafi do Ciebie w przeciągu 24-48h.

Z KIM SIĘ KONTAKTOWAĆ W RAZIE PYTAŃ ?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do czwartku, od godz. 8:00 do 16:00 i w piątki od godz. 8:00 do 15:00. Prosimy o wcześniejszy kontakt  e-mailowy: biuro@olejowesmaki.pl lub telefoniczny 664-440-044.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ ZAKUPIONY PRODUKT?

Tak! Przyjmujemy zwroty produktów! Jeśli zakupiony przez Ciebie produkt jest: nieotwarty, nienapoczęty, opakowanie nie jest w żaden sposób uszkodzone to możesz odesłać zakupiony przez Ciebie produkt w przeciągu 14 dni od daty otrzymania wysłanego przez nas zamówienia. Szczegółowe informacje odnośnie zwrotów znajdziesz w naszym regulaminie.